KONST / Litografier / Litografi 6525097
nr 652 5097
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Litografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Drottninggatan, signerad, 272/350, 50x60 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 17:58:38
23/8 16:48:14
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm